RATEM, “AKLIMA BİR FİKİR GELDİ SERGİSİ” İLE MARKA TÜRKİYE’DE                    25.05.2017

RATEM Aklıma Bir Fikir Geldi Sergisi, Marka Türkiye Konferansı 25-26 Mayıs 2017

RATEM Kurumsal İletişim Direktörü Eylem Balkız, RATEM Bilgi İşlem Sorumlusu Sabri Aydoğan

Markalaşmanın öneminin vurgulanması amacıyla; Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 25-26 Mayıs 2017 tarihinde Marka Türkiye Konferansı düzenlendi. RATEM; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, İBB Başkanı Kadir Topbaş, Türk Telekom CEO’su Paul Doany gibi isimlerin konuşmacı olduğu etkinlikte, markanın korunmasının da en az markalaşmak kadar önemli olduğu inancını ifade etmek üzere AKLIMA BİR FİKİR GELDİ Sergisi ile yer aldı.

Korsanla mücadeleye dikkat çekmek için, RATEM tarafından her sene üniversiteler arası iletişim fikirleri yarışması olarak düzenlenen AKLIMA BİR FİKİR GELDİ* organizasyonunda bugüne dek derece alan tüm eserler Marka Türkiye’de sergilendi.

*AKLIMA BİR FİKİR GELDİ

Korsanla Mücadele Amaçlı Üniversiteliler Arası İletişim Fikirleri Yarışması, Meslek Birliğimiz tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleştirmiş olduğu; fikir ve sanat eserleri alanında korsan uygulamaların sonlandırılması amacıyla “AKLIMA BİR FİKİR GELDİ” sloganı çerçevesinde üniversite öğrencilerinin katılımıyla üretilecek olan eserlerin yarışmasını içeren bir etkinliktir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.