ABU – DİJİTAL YAYINCILIK SEMPOZYUMU 5-8 MART TARİHİNDE KUALA LUMPUR'DA

DÜZENLENECEK

02.03.2018

RATEM, 5-8 Mart tarihleri arasında Kuala Lumpur’da gerçekleşecek olan “Dijital Yayıncılık Sempozyumu” na katılacak. Sempozyum, Forum ve Fuarlar gerçekleşecek olan “Dijital Yayın Sempozyumu”nda  8 Mart Perşembe günü 12. Oturumda gerçekleşecek olan konferansa RATEM adına Başkan Yardımcımız Murat Duran katılacak ve “Türkiye’de Radyo ve Televizyon Yayıncılığı ve IFTV konulu bir sunum yapacak.  

IFTV, uluslararası yayıncılık sektörü ile Türkiye’nin katma değeri yüksek medya gücü arasında, köprü görevi görerek işbirliği ve iletişim kanallarını geliştirmekle beraber, uluslararası örgütlerin de desteğini alarak medya ve yayıncılık sektörünün önemli bir buluşma noktası olmayı başarmıştır. Bu yıl da 15-17 Kasım 2018 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açacak olan IFTV – Uluslararası İstanbul Televizyon Forum ve Fuarı’na dünya genelinden konuşmacılar davet edilecektir.

RATEM heyeti, ABU Genel Sekreteri Javad Mottaghi ile bir araya gelecek ve Sayın Mottaghi’ye RATEM’in ABU’ya üyelik kısmında ortaya koyduğu çaba ve katkılarından dolayı teşekkür plaketi sunacak.

RATEM Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malezya / Kuala Lumpur Büyükelçiliği’ne ziyaret gerçekleştirecek.