KKTC TURİZM VE ÇEVRE BAKANI FİKRİ ATAOĞLU, RATEM’i MAKAMINDA KABUL ETTİ

Soldan sağa; RATEM Y.K. Üyeleri İsmet Ergin, Ali Dönmez, Zafer Büyü, Selahattin Yay, Yüksel M. Kılınç, RATEM Y.K. Bşk. Yrd. İdris Taş, RATEM Y.K. Bşk. Yusuf Gürsoy, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, RATEM Y.K. Üyeleri Ahmet Atılmış, Olcay Akay, RATEM Y.K. Bşk. Yrd. M. Aydın Koyuncuoğlu, RATEM Y.K. Üyesi Dursun Güleryüz, Kıbrıs Türk Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği Başkanı Nazmi Pınar

KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, “Dijital Çağda Radyo ve Televizyon Yayıncılığı Paneli” için ülkede bulunan, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerini makamında kabul etti.

RATEM’in dünyanın önemli yayın kuruluşlarıyla işbirliğinin bulunduğunu kaydeden RATEM Başkanı Yusuf Gürsoy, “Haksız ambargolar altında kalan bu coğrafyanın da sesi olmaya çalışacağız. Türkiye’nin de farklı illerinden bünyemizde bulunan arkadaşlarımızla tüm Anadolu’ya sizleri anlatacağız” dedi.

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, RATEM’in Anavatan Türkiye’de ve dünyada Kuzey Kıbrıs’ın doğru anlatılması ve  tanıtılmasına büyük katkılar sağlayacağını bildiğini kaydetti.

RATEM Heyeti ziyaretin anısına Bakan Ataoğlu’na, üzerinde isminin yazılı olduğu nostaljik radyo armağan etti.