13.01.2019

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu sene 5.’si düzenlenen Basın Ödülleri Gecesi’nde ödüller sahiplerini buldu. Ödül Gecesi’ne Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Medyasından önemli isimler, Gaziantep’te görev yapan gazeteciler, il protokolü ve pek çok isim katıldı.

Basın Ödülleri Gecesi’nde Radyo ve Televizyon yayıncılığının gelişimine katkılarından Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Gürsoy ödüle layık görüldü. Ödülünü Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun’un elinden aldı. Ayrıca Sayın Gürsoy, Gece ile ilgili konuşma gerçekleştirdi.

WhatsApp Image 2019-01-14 at 00.25.22 (1

Soldan Sağa; Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy, Gaziantep Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun

Gece’de Radyo Yayıncılığı Ödülleri’ni Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Gürsoy takdim etti. 1.’lik ödülünü Şirinnar FM Temsilci ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Atılmış alırken, 2.’lik ödülünü Zeugma FM Temsilcisi Anıl Özmutlu ve 3.’lük ödülünü ise Kilim FM Temsilcisi Sibel Hüzünlü aldı. Kendilerini tebrik ederiz.

WhatsApp Image 2019-01-14 at 00.25.23.jp

Soldan Sağa; RATEM Yönetim Kurulu Üyemiz Ve Şirinnar FM Temsilcisi Ahmet Atılmış, Kilim FM Temsilcisi Sibel Hüzün, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy, Zeugma FM Temsilcisi Anıl Özmutlu ve Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay